O NetRepublic!

Korzenie firmy sięgają 1999 roku, kiedy to rozpoczęliśmy swoją działalność jako regionalni przedstawiciele sprzedaży detalicznej. Wykazując silne przywiązanie do wizji osiągnięcia kluczowej pozycji na rynku, pragniemy rozszerzać naszą sieć sprzedaży hurtowej. Jesteśmy dumni z bycia wiarygodną, silną i nowoczesną firma z pozytywnymi referencjami na terenie całej Europy.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży telefonów komórkowych i tabletów. Możemy dostosować naszą ofertę do najbardziej wymagających potrzeb oraz dostarczyć każdy produkt w najniższych cenach na rynku.

Firma stawiała swoje pierwsze kroki wraz z jednym sklepem detalicznym i prostym sklepem internetowym. W 2011 roku, posiadaliśmy już cztery sklepy w Polsce, cztery sklepy internetowe i dobrze zorganizowany dział zajmujący się sprzedażą hurtową. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży a naszym celem jest, aby w pełni rozumieć i realizować potrzeby naszych klientów. Stale poszerzamy gamę produktów oraz kontrahentów , wzmacniając tym samym pozycję rynkową.

Na każdym etapie współpracy z naszą firmą, zapewniamy fachową poradę i pomoc. Nasz zespół składa się przez pasjonatów nowych technologii, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości.

Budujemy z naszymi partnerami biznesowymi długoterminowe relacje, oparte na wzajemnym szacunku i nieustannym kontakcie.

Text

PFR